Slimme Grondstof Aandelen baseert zich voor het overgrote deel op de succesvolle Resources portefeuille van onze vermogensbeheerders uit Luxemburg. De wereld is hun werkterrein en onze vermogensbeheerders en analisten bezoeken jaarlijks vele Resource Investment bijeenkomsten in Vancouver, Toronto, Londen, Denver, en Zurich, waar zowel de grote producenten als opstartende exploratie bedrijven hun activiteiten promoten. Bij de keuze van toekomstige beleggingen richten zij zich op producenten van zowel speculatieve als industriële grondstoffen zoals goud, zilver, koper, olie, platina, palladium, en vele anderen. Een abonnement op Slimme Grondstof Aandelen is de uitgelezen kans voor particuliere beleggers om zonder de gebruikelijke beheerskosten in deze kennis en expertise te delen.
GRATIS Slim Aandeel
Goud ver boven de 1.300 dollar!!
Grote onrust en onzekerheid ** Goud is de grote winnaar
Beleggers vluchten massaal in goud en zilver
Deze aandelen adviseer ik u te kopen
Als een complete verrassing is de gevreesde Brexit dan toch een feit. Het Britse pond ging op basis van geruchten gisteren pijlrecht omhoog, om vandaag halverwege te keren en een duikvlucht te maken.
Ik ga niet in op alle details. De media smult en doen hun werk. Ik doe er beter aan om u een goed advies te geven nu het ijzer heel heet is om te smeden.
Dat goud een veilige haven is, blijkt maar weer eens uit de aandelenkoersen die nu bloedrood kleuren en wat het effect hiervan is op goud en zilver.
Ik kan niets anders doen dan u het advies geven om goud- en zilverposities uit mijn portefeuille te kopen.
Misschien twijfelt u al langere tijd om goud- en zilveraandelen te kopen. Dan is dat nu een uitgelezen kans.
Vorige week publiceerde ik weer de laatste resultaten. Deze vindt u hieronder. Vandaag gaat goud ver boven de 1.300 dollar. U kunt wel raden hoe dit lijstje er vanavond uit zal zien.
Ik stuur u vandaag, voor de Amerikaanse beurzen opengaan deze mailing. Ik wil u nu alvast wijzen op deze unieke kans.
Haast is geboden!
Voor €14,50 krijgt u onmiddellijk toegang tot mijn complete portfolio.
Tevens maakt u gelijk gebruik van al onze services en krijgt u de komende periode alle nieuwe aanbevelingen toegestuurd.
Dat is gelijk 70% korting op het toch al lage tarief.
Het is een buitenkans voor zowel beginnende beleggers als geroutineerde 'beurstijgers' om voor een laag bedrag van deze kennis en expertise te kunnen profiteren.
Als het abonnement op Slimme Grondstof Aandelen u niet bevalt, is een berichtje naar onze klantenservice voldoende om uw abonnement stop te zetten.
Maar let op: als u tussentijds zou willen stoppen, dan geef ik u als enige uitgever van financiële nieuwsbrieven het niet gebruikte deel van uw abonnement terug. Opzeggen gaat heel eenvoudig. Stuur een berichtje naar de klanten service en u krijgt binnen 2 werkdagen een bevestiging van uw opzegging. Dat is een garantie en daar mag u mij altijd aan houden!
Dit is een unieke service die uitgevers u normaal niet geven. Daar zit u gelijk vast aan een langlopend abonnement!
Succes met beleggen,Peter Havik