Luister naar deze belegger

Nieuwsbrief Slimme Grondstofaandelen

Zilver:

De grootste positie
in Maarten zijn portefeuille
 

 
Afgelopen week kregen we een berichtje van Maarten Verheijen. Wij vonden dit zo overtuigend, dat we in overleg met de auteur deze belangrijke content met u mogen delen.

Een verhaal waar niets aan af te doen is, en dat gaan we dan ook zeker niet doen.

Aangezien onze portfolio een aantal interessante zilverbeleggingen herbergt, is dit verhaal belangrijk om met u te delen.


Maarten zijn bericht luidde:

De zilverprijs is compleet ingedommeld. Er zat de voorbije maanden amper beweging in, en dat is toch redelijk ongewoon. Zilver is normaal vrij volatiel van aard.

Laat je er als belegger niet door in slaap wiegen. Vaak zijn dit soort slaapverwekkende koerspatronen de voorbode van een explosieve beweging.

De vraag of die beweging naar boven of onder zal zijn, lijkt inmiddels ook beantwoord:
 

SlimmeGrondstofAandelen  

Maar wat als je de zilverprijzen eens gaat verrekenen met de échte inflatiecijfers?

Ik schrijf "echt" omdat er in het verleden wel eens gerommeld werd met de manier waarop de inflatie berekend werd.

Het is moeilijk vergelijken als je steeds een andere formule hanteert.

John Williams herberekent de inflatie met een constante berekeningswijze en komt zo tot heel andere cijfers. 

Als je de huidige zilverprijs afzet ten opzichte van deze cijfers, dan zie je pas echt hoe absurd goedkoop deze grondstof is! 

 
Teruggerekend naar de huidige prijzen, betaalden beleggers begin jaren '80 $770 voor een ounce zilver. 

"Inflation adjusted", heet dat. 
  

SlimmeGrondstofAandelen  

Diezelfde ounce raap je nu op voor $17.

Of die $770 nu helemaal correct is, doet er zelfs niet toe.

Ik wil nog best geloven dat John Williams er een beetje naast zit en dat die $770 eigenlijk maar $300 of $400 moet zijn. 

So what? $17 is een weggevertje. Hoe je het ook bekijkt. 

Bovendien beginnen beleggers terug wat interesse te tonen. De locomotief trekt zich de voorbije dagen op gang.

Ik weet het. Het is niet de eerste keer dat ik dat zeg in verband met zilver. Ik heb al zo vaak gedacht dat we vertrokken waren om dan even later weer in de file te staan.

Het is een frustrerend proces geweest.

Maar het gaf me ook de kans om mijn zilverposities stelselmatig op te drijven. Ik ben consequent blijven bijkopen waardoor zilver nu de grootste positie in mijn portefeuille is.

Zilver is goedkoop. Spotgoedkoop zelfs, zou ik zeggen. 

Moet ik het mij dan aantrekken dat het een tijdje dood geld is geweest? Zolang de prijs straks doet wat ik verwacht, zal het sowieso een heel goede belegging zijn.

Trouwens, in dollars gemeten lijkt er misschien amper beweging in te zetten maar dan ga je voorbij aan het feit dat de dollar enorm sterk is. 

Als je kijkt naar de prijs in euro's -en dat is toch de prijs die er voor ons toe doet- dan zie je een acceleratie. 
 

SlimmeGrondstofAandelen

De trein is hier reeds goed aan het bollen en wint behoorlijk aan snelheid......

........aldus Maarten Verheijen

 

WAT EEN VERHAAL!

Eén van onze posities met zilver in de portfolio, WHEATON PRECIOUS METALS, steeg afgelopen drie maanden met 14%. Het marktgemiddelde (paarse lijn, de Dow Jones) blijft hangen op iets meer dan 1%.

SlimmeGrondstofAandelen

Koop nu op het dieptepunt, maar met de wind in de rug.

Interesse in onze zilveraandelen?

 

Maak nu voordelig kennis en ontvang
het rapport GRATIS!

SlimmeGrondstofAandelenMeer dan 20 ondernemingen sieren onze grondstoffenportfolio. In het grondstoffenrapport leggen we u precies uit welke industrieën straks zullen gloren en waar de grote winsten te halen zijn.

We verwachten dat straks ook goud en zilver gaan uitbreken.

Deze belangrijkste ondernemingen in deze sectoren staan in onze aandelenportfolio. Op de website maakt u nader kennis met deze bedrijven. Van elke positie is er een uitgebreide analyse op te vragen.

 

Het rapport, de complete portfolio, alle informatie op de website en alle analyses zijn nu beschikbaar voor de lage instapprijs van slechts €47,50.

 
Voor een periode van 3 maanden heeft u toegang tot alle informatie en elke maand ontvangt u een nieuwe tip. Maar er is meer ...


50% EXTRA KORTING!

U krijgt er nog eens een periode van 3 maanden GRATIS abonnement bij. Zo betaalt u voor de komende 6 maanden geen €95 maar €47,50.

Dat is nog eens 50% korting en het rapport t.w.v. €42,50 ontvangt u gratis

 

SlimmeGrondstofAandelen

Klik hier om u aan te melden bij Slimme Grondstof Aandelen en maak vandaag nog kennis met onze grondstoffen portfolio.

 

600_button_anonneer_hier.jpg
  

We heten u graag van harte welkom!


Met vriendelijke groet,

Grondstoffenteam BeleggersPlaats 

 


PS: Wie enkel het boek wil bestellen, kan dat doen in onze webwinkel. Een absolute aanrader! In dit rapport gaan we dieper in op de oliemarkt die weer interessant wordt! Maar er is meer…

SlimmeGrondstofAandelenUranium heeft weer toekomst! Waarom? En kernenergie is toch omgeven met rumoer en protest? Nee! Kernenergie mag weer! Hier liggen enorme winstkansen? U leest welke dat zijn.

Lithium vindt zijn weg naar batterijen in elektrische auto’s.

Hier liggen wellicht de allergrootste winstkansen!

Naast lithium zal de vraag naar koper explosief gaan stijgen. Ook dit materiaal vindt zijn weg naar de elektrische auto. Gemiddeld genomen gaat er 55 pond koper in een auto met een traditionele aandrijving. In een elektrische auto gaat meer dan drie keer zo veel koper! Het gaat dan om 165 pond per geproduceerde elektrische auto.

Klik hier om dit losse rapport, met daarin concrete aandelentips, vandaag nog te bestellen. Kosten:  €42,50